Wymiana szkolna Żywiec - Unterhaching

Wymiana szkolna Żywiec - Unterhaching

W dniach od 17. do 26. września 2015 r. 7 uczniów naszego liceum wraz z nauczycielami przebywa na wymianie szkolnej w mieście partnerskim Żywca - Unterhaching koło Monachium. W planie rewizyty m.in. zwiedzanie stolicy Bawarii - Monachium, a w niej starówki, miasteczka olimpijskiego, muzeum BMW, Deutsches Museum, uniwersytetu, zoo. W programie również wycieczka w Alpy, zwiedzanie zamków Ludwika Bawarskiego, program indywidualny z rodzinami partnera i wiele innych atrakcji.

21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej
21.09.2020
VII edycja

VII edycja "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"

W dniu 17 września 2020 r. dwie uczennice naszej szkoły: Agnieszka Kasprzyk z kl. 3b oraz Izabela Żółta z kl. 3f, reprezentowały naszą szkołę w...

czytaj więcej