Wyniki eliminacji szkolnych do 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

21 marca 2016 r. w auli naszego liceum odbyły się eliminacje szkolne do 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.  Jury w składzie: p. Agnieszka Fluder, p. Halina Słowik-Tyc oraz p. Danuta Jarosińska – Tracz  wyłoniło zwycięzców.

Turniej Recytatorski:Patrycja Strzałka – kl. 1h

Turniej Poezji Śpiewanej:Anna Kaznocha – kl. 2d (akompaniament – Tomasz Aftyka kl.1bMarta Jasek –  kl.2h (akompaniament: Artur Maślanka)Aleksandra Sołtysik – kl. 3f (akompaniament: Mikołaj Krzyżowski).

Turniej „wywiedzione ze słowa”Magdalena Brandys – kl.2h

Teatr Jednego AktoraPaulina Czernek – kl. 3h

Uczniowie będą reprezentowali szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 7 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu - Moszczanicy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy trafnego doboru repertuaru, wysokiej kultury słowa oraz ciekawej interpretacji utworów.

03.06.2020

Matura czerwiec 2020 - uwagi organizacyjne

Informujemy, że z powodu niedokończonego remontu ogrzewanie w szkole jest wyłączone. W związku z tym na egzaminy maturalne należy się ciepło ubrać....

czytaj więcej
03.06.2020
Sukces uczennicy I LO w Żywcu Emilii Zwardoń

Sukces uczennicy I LO w Żywcu Emilii Zwardoń

2 czerwca 2020 roku w Sosnowcu został rozstrzygnięty finał międzywojewódzkiego etapu XXI Ogólnopolskiego Konkursu Geologicznego „NASZA ZIEMIA,...

czytaj więcej