Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Uczennica naszej szkoły Karolina Kos z klasy 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tęcza”. Konkurs został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W konkursie uczestniczyło 40 uczniów naszej szkoły, którzy wykonali prace plastyczne zgodnie z tematem edycji – „Piękno otaczającego nas świata”.

Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy wyróżnienia. Należą do nich: Jowita Małysiak kl. 1b, Maciej Partyka kl. 1b, Klaudia Grucel kl. 3a, Weronika Kosowska kl. 1b, Julia Cępiel kl. 1g, Elżbieta Kastelik kl. 1a, Weronika Rodak kl. 1b, Klaudia Bizoń kl. 1d, Sabina Stypuła kl. 1a, Anna Urbaniak kl. 1f.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Maria Śleziak

15.05.2019
Zaproszenie na I Memoriał Włodka Biela

Zaproszenie na I Memoriał Włodka Biela

Serdecznie zapraszamy na I Memoriał Włodka Biela, który odbędzie się  7 i 8 czerwca 2019 r. o godz. 9.00 w Hali Sportowo-Rekreacyjnej przy...

czytaj więcej
09.05.2019
I MIEJSCE w województwie śląskim drużyny KTGiK „Kangchendzonga” w Żywcu

I MIEJSCE w województwie śląskim drużyny KTGiK „Kangchendzonga” w Żywcu

Drużyna Koła Turystyki Górskiej i Krajoznawstwa „KANGCHENDZONGA” PTTK przy I LO w Żywcu, w składzie: Sandra Knapczyk, Maciej Skrzyp i Patryk Rus,...

czytaj więcej