Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Uczennica naszej szkoły Karolina Kos z klasy 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tęcza”. Konkurs został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W konkursie uczestniczyło 40 uczniów naszej szkoły, którzy wykonali prace plastyczne zgodnie z tematem edycji – „Piękno otaczającego nas świata”.

Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy wyróżnienia. Należą do nich: Jowita Małysiak kl. 1b, Maciej Partyka kl. 1b, Klaudia Grucel kl. 3a, Weronika Kosowska kl. 1b, Julia Cępiel kl. 1g, Elżbieta Kastelik kl. 1a, Weronika Rodak kl. 1b, Klaudia Bizoń kl. 1d, Sabina Stypuła kl. 1a, Anna Urbaniak kl. 1f.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Maria Śleziak

19.03.2019
XVII szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Liczby Pi

XVII szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Liczby Pi

14 marca to, niewątpliwie, szczególny dzień dla każdego miłośnika królowej nauk - matematyki. W jego świętowanie włączyliśmy się i my: w tym roku...

czytaj więcej
18.03.2019

Mamy laureatów konkursu o „Złoty Indeks” Politechniki Śląskiej z chemii, fizyki i matematyki

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Śląskiej” nasi uczniowie zostali laureatami I i II stopnia. Zgodnie z...

czytaj więcej