Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Uczennica naszej szkoły Karolina Kos z klasy 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tęcza”. Konkurs został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W konkursie uczestniczyło 40 uczniów naszej szkoły, którzy wykonali prace plastyczne zgodnie z tematem edycji – „Piękno otaczającego nas świata”.

Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy wyróżnienia. Należą do nich: Jowita Małysiak kl. 1b, Maciej Partyka kl. 1b, Klaudia Grucel kl. 3a, Weronika Kosowska kl. 1b, Julia Cępiel kl. 1g, Elżbieta Kastelik kl. 1a, Weronika Rodak kl. 1b, Klaudia Bizoń kl. 1d, Sabina Stypuła kl. 1a, Anna Urbaniak kl. 1f.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Maria Śleziak

27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej
27.02.2020
Dni Otwarte w Koperniku

Dni Otwarte w Koperniku

17 i 18 marca 2020 r. od 9:00 do 13:00 zapraszamy uczniów szkół podstawowych do odwiedzenia naszej szkoły.

czytaj więcej