Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza". Konkurs został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W konkursie uczestniczyło 22 uczniów naszej szkoły, którzy wykonali prace plastyczne zgodnie z tematem tegorocznej edycji - "Obraz bliski sercu". Najlepsi uczniowie z naszej szkoły otrzymali dyplomy wyróżnienia. Należą do nich: Justyna Gach kl. 1fg, Michalina Fajkis kl. 3h, Wiktoria Ficoń kl. 2c, Kaja Gałuszka kl. 2c, Martyna Żur kl. 2b. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania. 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Maria Śleziak

05.04.2020

Literacki sukces Klaudii Biernackiej uczennicy klasy 1c

Klaudia Biernacka zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Mieszkam w Beskidach” w kategorii „Poezja - Proza” za wiersz „Anioł Beskidów”....

czytaj więcej
02.04.2020

Nagrodzeni uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Mieszkam w Beskidach" nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły w następujących...

czytaj więcej