Zwycięzcy dwóch konkursów gościli w Warszawie w Sejmie i Senacie RP

Zwycięzcy dwóch konkursów gościli w Warszawie w Sejmie i Senacie RP

W poniedziałek 12.09.2016 r. na zaproszenie pani Poseł na Sejm RP Małgorzaty Pępek uczniowie naszego liceum Marta Dudek, Aleksandra Kastelik i Adrian Duraj z kl. 3f wzięli udział w wycieczce do Warszawy, zorganizowanej dla laureatów Konkursu Wiedzy o Sejmie.  Towarzyszyli im również uczniowie nagrodzeni w ostatniej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach": Olga Wrona (2c), Anna Magiera (2d) i Daniel Targosz (2a).  Pracownicy Wszechnicy Sejmowej wręczyli uczniom nagrody. Nagrodzeni zwiedzili Sejm i Senat RP, ogrody w Wilanowie i Muzeum Plakatu. Był też czas na spacer po Starówce.Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycieli: Adriana Midora i Doroty Babińskiej – Waluś.Gratulujemy uczniom i nauczycielom!

Zobacz fotoreportaż

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej