Rekrutacja do klas pierwszych 2019/2020 przeprowadzona zostanie z wykorzystaniem elektronicznego systemu naboru (https://slaskie.edu.com.pl)

• Zapraszamy do nas
  • Ulotka informacyjna o szkole
  • Planowane oddziały klas I
  • Opisy planowanych oddziałów klas I
  • Skrócony opis oddziałów
  • Regulamin rekrutacji:
    dla absolwentów gimnazjum
  • Terminy postępowania rekrutacyjnego:
    dla absolwentów gimnazjum
  • Punktowane zawody wiedzy, artystyczne i sportowe - postanowienie Śląskiego Kuratora Oświaty
     załącznik 1, załącznik 2, załącznik 3, załącznik 4, załącznik 5
  • Deklaracja wyboru drugiego języka obcego - pobierz
  • Oświadczenie rodzica / prawnego opiekuna w sprawie uczęszczania ucznia niepełnoletniego na lekcje religii rzymskokatolickiej - pobierz
  • Oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata - pobierz
  • Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka - pobierz

Wszystkim uczniom oferujemy zajęcia z native speakerem (język angielski) i uczestnictwo w licznych kołach zainteresowań - zobacz

UWAGA! Kandydaci do I LO
Informujemy kandydatów do I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Żywcu, że planowane utworzenie 12 klas pierwszych nie spowoduje konieczności nauki w systemie zmianowym. Baza lokalowa budynku szkoły jest wystarczająca na utworzenie większej ilości klas.