II miejsce w POLSCE w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo–Planeta” 2020

II miejsce w POLSCE w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo–Planeta” 2020

W tegorocznym OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GEOGRAFICZNYM „Geo–Planeta PLUS”, organizowanym przez Wydział Geografii Uniwersytetu Warszawskiego i Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, zajęło II miejsce w Polsce.

Na liście Laureatów krajowych znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły:
Adriana Adamczyk (kl. 2cg) - laureat 2 miejsca w kraju,
Paweł Krasoń (kl. 3c) - wynik bardzo dobry.

Wyróżnienia i dyplomy uznania w Konkursie otrzymali:
Wiktoria Ficoń (kl. 3c), Karolina Kinal (kl. 2bg), Kaja Gałuszka (kl.3c), Aleksandra Skolarz (kl.3c), Adrian Mrózek (kl. 2g), Hubert Sermak (kl. 2cg), Dawid Dendys (kl. 3a), Przemysław Kotrys (kl.1d), Katarzyna Suchanek (kl. 1d), Gabriela Tobiasz (kl. 1d), Weronika Witas (kl. 3b), Filip Hadasz (kl. 2c), Kacper Wójtowie (kl. 3a), Kinga Pastor (kl. 1d), Milena Korczyk (kl.3a), Kinga Biernat (kl.2c), Maciej Widz (kl.3b), Patrycja Fijak (kl. 1d), Natalia Słowik (kl. 3a), Maria Kąkol (kl. 1d), Wiktoria Piela (kl. 2c), Kamila Wanke (kl. 3a), Zuzanna Zeman (kl. 2c), Julia Juraszek (kl. 2d), Nadia Szemiczek (kl. 2d), Julia Śliwa (kl. 3c), Patrycja Pochopień (kl. 3b), Jagoda Zając (kl. 2c), Sabina Szypuła (kl. 3a), Nikola Sporek (kl. 3a), Sandra Juraszek (kl. 3b), Natalia Dudzik (kl. 1d), Agnieszka Drąg (2d), Julia Matejczyk (kl. 1d), Bartłomiej Hubczyk (kl. 2d), Gabriela Smagoń (kl. 3a), Emilia Treszer (2d), Agnieszka Prochownik (kl. 2d), Wiktoria Szymik (kl.2d), Joanna Juraszek (kl. 3a).

Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele geografii: Ewa Kłusak, Jacek Seweryn


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

08.08.2022
Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2022 roku w wieku 91 lat odeszła od nas Pani Regina Żywotko – nauczycielka języka rosyjskiego w...

czytaj więcej
05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności