Nasze licealistki laureatkami konkursu wiedzy o Gustawie Herlingu-Grudzińskim

5 kwietnia 2019 roku w Bibliotece Pedagogicznej w Żywcu odbył się konkurs wiedzy „Życie i twórczość Gustawa Herlinga-Grudzińskiego”. W ten sposób organizatorzy chcieli zachęcić młodzież do poznania twórczości pisarza w związku z obchodzonym w 2019 roku ,,Rokiem Gustawa Herlinga-Grudzińskiego”. Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce zajęła uczennica kl.1b - Weronika Kosowska, a laureatką drugiej nagrody została Patrycja Suchanek z kl.3e. Nasze liceum reprezentowały jeszcze Joanna Jurasz i Zuzanna Kaleta z kl.3e.

Serdecznie gratulujemy!

Dominika Kamińska i Renata Sowa

21.02.2020

Nasi matematycy w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym „Zadania logiczne i matematyczne”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń naszej szkoły: Michał Warmuz z kl. 1bg zajął III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym...

czytaj więcej
21.02.2020

Nasi licealiści w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż czterech uczniów naszego liceum: Jakub Mikusek z kl. 2b, Marcelin Raczek z kl. 2b, Kacper Tracz z kl. 2b i...

czytaj więcej