Olimpijskie zmagania z historii kończymy zadowoleni

Olimpijskie zmagania z historii kończymy zadowoleni

Uczeń kl. 1f Klaudiusz Pawlikowski reprezentował szkołę w eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej w Katowicach. Po części pisemnej (14.01.2017), w której brało udział 129 uczniów z całego województwa śląskiego, do eliminacji ustnych (31.01.2017) zakwalifikowano 47 osób. Rywalizacja z przedstawicielami  najlepszych  szkół  województwa oraz fakt, że do eliminacji centralnych wytypowano czterech uczniów klas trzecich z maksymalną liczbą punktów, sprawia, że możemy być zadowoleni.Gratulacje dla Klaudiusza i opiekunki ucznia, historyczki p. Ewy Góry! Klaudiusz, liczymy na Ciebie w przyszłym roku i życzymy Ci rozwoju pasji i zainteresowania historią.

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej