Po raz kolejny gościliśmy na zajęciach na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu

Po raz kolejny gościliśmy na zajęciach na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu

27.10. 2016 r. uczniowie z klas o rozszerzeniu geografiicznym, 1a, 2a, 2b, 3b i 3h  pod opieką p. Danuty Jarosińskiej - Tracz, p Piotra Rydarowicza i p. Jacka Seweryna  uczestniczyli w zajęciach na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Licealiści wzięli udział w wykładach wygłoszonych przez dr. Andrzeja Boczarowskiego Efekt cieplarniany i naturalne zmiany klimatu i dr. Artura Widawskiego Atmosfera – skład, budowa, ruch. Wykłady dotyczyły zagadnień związanych z czynnikami i procesami zachodzącymi w atmosferze.

21.02.2020

Nasi matematycy w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym „Zadania logiczne i matematyczne”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń naszej szkoły: Michał Warmuz z kl. 1bg zajął III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym...

czytaj więcej
21.02.2020

Nasi licealiści w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż czterech uczniów naszego liceum: Jakub Mikusek z kl. 2b, Marcelin Raczek z kl. 2b, Kacper Tracz z kl. 2b i...

czytaj więcej