Pod parasolem słów w auli - spotkanie z poezją europejską

Pod parasolem słów w auli - spotkanie z poezją europejską

12 lutego 2016 r. w przedferyjne popołudnie członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego „Kopernik”  pod przewodnictwem Pani Beaty Fałdrowicz tradycyjnie zorganizowali  kolejne SPOTKANIE Z POEZJĄ EUROPEJSKĄ. Uczestnicy w auli zaaranżowanej na francuską kawiarenkę mieli okazję wysłuchać recytowanej i śpiewanej poezji w wielu językach:  polskim,  angielskim, francuskim, niemieckim  i rosyjskim.  W przerwie, podczas pracy jury, w skład którego weszły nauczycielki języków obcych: p. Renata Hajduś, p. Jadwiga Justkowska, p. Aleksandra Ostrowska-Wrzeszcz i p. Maria Śleziak, klubowicze częstowali smakołykami ze słodkiego bufetu i  przeprowadzali wśród publiczności plebiscyt na najlepszego recytatora.  Gratulujemy zwycięzcom  i wszystkim, którzy zaprezentowali swe zdolności recytatorskie.

Dziękujemy organizatorom za dostarczenie okazji do przyjemności obcowania ze słowem poetyckim. Klub Europejski zaprasza chętnych do udziału w kolejnej edycji.

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej