"Różowy piątek" 2015 w I LO w Żywcu

W naszej szkole będzie miała miejsce kolejna akcja promująca profilaktykę raka piersi i chorób nowotworowych pod hasłem „Różowy piątek”. Wykład  w auli I LO, dotyczący profilaktyki nowotworowej, wygłosi Pani dr n med. Janina Miodońska: specjalista ginekolog - położnik, równocześnie radioterapeuta - onkolog, balneolog i specjalista medycyny fizykalnej, prowadząca długoletnią indywidualną praktykę lekarską.  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął  Starosta Żywiecki Andrzej Kalata. Współorganizatorem spotkania jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żywcu.Spotkanie odbędzie się 9. 10.2015 r. w auli o godzinie 10.45. Zapraszamy klasy: 3f, 3g, 3h, 3k.

Opiekunki akcji: Małgorzata Mrózek, Ewa Piątek, Sylwia Wisła.

Zobacz fotoreportaż.

21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej
21.09.2020
VII edycja

VII edycja "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"

W dniu 17 września 2020 r. dwie uczennice naszej szkoły: Agnieszka Kasprzyk z kl. 3b oraz Izabela Żółta z kl. 3f, reprezentowały naszą szkołę w...

czytaj więcej