Rozwińcie skrzydła w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu

Rozwińcie skrzydła w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu

Dzisiaj (4.11.2016 r.) odbyło się tradycyjne spotkanie Pani Dyrektor Haliny Badory z wybranymi pierwszoklasistami - laureatami i finalistami gimnazjalnych konkursów i olimpiad przedmiotowych. Uczestniczyło w nim ponad 72 uczennic i uczniów.Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy Wam sukcesów w naszym liceum!Jesteśmy pełni uznania wobec tego, czego do tej pory dokonaliście. Pragniemy zaprosić Was do dalszego rozwijania się - teraz już w naszej wspólnej szkole: I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu. Tu młodzież kształci się – jak wiecie – już od 112 lat. To również imponujący dorobek. Budujcie w sobie ciekawość, z której wszystko wynika. Stawiajcie pytania, próbujcie na nie odpowiadać. Podtrzymujcie i rozbudzajcie ciekawość świata, który możecie zmieniać i doskonalić. Szkoła chce Wam w tym pomagać. Zapraszamy Was do ścisłej współpracy z Waszymi nauczycielami tych przedmiotów, które Was interesują. Z osobistego kontaktu uczeń – nauczyciel, ale nie tylko tego zachodzącego na lekcji, może wyniknąć wiele dobrego. Korzystajcie ze wszystkich możliwości, jakie proponuje Wam szkoła. Jest ich bardzo wiele.

26.01.2021
Każdy gra jakąś rolę… - refleksje z warsztatów teatralnych

Każdy gra jakąś rolę… - refleksje z warsztatów teatralnych

W piątek 22 stycznia 2021 r. na platformie Teams odbyły się kolejne warsztaty teatralne prowadzone przez Panią Joanną Litwin. Program zajęć...

czytaj więcej
25.01.2021
Kolejne wykłady w ramach projektu „Zaproś wykładowcę”

Kolejne wykłady w ramach projektu „Zaproś wykładowcę”

„Zaproś wykładowcę” to projekt realizowany w naszej szkole przy współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie. Nauczyciele akademiccy...

czytaj więcej