Savoir vivre dla każdego - ale czy na pewno?

Savoir vivre dla każdego - ale czy na pewno? O to należy zapytać uczniów klas I, którzy w środę mieli przyjemność wysłuchać wykładu na temat dobrych manier i zachowania, prowadzonego przez niecodziennego gościa - barona Leszka Leopolda Kazimierskiego, arystokratę i dyplomatę, wykładowcę w Katedrze Unesco na UJ, dyrektora Śląskiego Instytutu Szkoleń, eksperta do spraw protokołu dyplomatycznego, władającego kilkoma językami, obytego w świecie znawcę dobrych manier. Pan baron w bardzo przystępnej formie przedstawił najważniejsze zasady, którymi powinny kierować się osoby aspirujące do miana dobrze wychowanych. Mamy nadzieję, że w następnych latach również uda nam się zaprosić na wykłady tak znamienitego znawcę etykiety.Organizatorką spotkania była p. prof. Lucyna Ozimińska. Dziękujemy.

21.09.2020
VII edycja

VII edycja "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"

W dniu 17 września 2020 r. dwie uczennice naszej szkoły: Agnieszka Kasprzyk z kl. 3b oraz Izabela Żółta z kl. 3f, reprezentowały naszą szkołę w...

czytaj więcej
15.09.2020

Zebrania z rodzicami uczniów klas II i III

Zapraszamy Rodziców uczniów klas drugich i trzecich na zebrania, które odbędą się w czwartek 17 września 2020 r. klasy drugie: 16.30...

czytaj więcej