Sukcesy plastyczne raz jeszcze

Sukcesy plastyczne raz jeszcze

14 czerwca 2017 r. w Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu odbyło się podsumowanie i rozdanie nagród w etapie powiatowym XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem " 25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni". Nagrody odebrały uczennice Barbara Fluder i Anna Szczotka z kl. 1c (ich prace zakwalifikowano do etapu wojewódzkiego), Katarzyna Krutak z kl. 1a oraz Aneta Waligóra z kl. 1h.

Gratulujemy!

opiekun Dorota Babińska - Waluś

21.02.2020

Nasi matematycy w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym „Zadania logiczne i matematyczne”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń naszej szkoły: Michał Warmuz z kl. 1bg zajął III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym...

czytaj więcej
21.02.2020

Nasi licealiści w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż czterech uczniów naszego liceum: Jakub Mikusek z kl. 2b, Marcelin Raczek z kl. 2b, Kacper Tracz z kl. 2b i...

czytaj więcej