Szlachetna Paczka w I LO w Żywcu

Szlachetna Paczka w I LO w Żywcu

W dniu 13 grudnia br. wolontariusze Szlachetnej Paczki przekazali na ręce potrzebującej rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej przygotowaną dla nich paczkę. 

Środki na zakup pomocy materialnych udało się zabrać poprzez organizację przez klasę 2cg naszego liceum w dniu 9 października kiermaszu charytatywnego. Do zbiórki w szczególny sposób przyczynili się również uczniowie klas 2bg i 2fg. Akcję wsparli także darczyńcy biorący udział w zbiórce online. Rodzina, która otrzymała wsparcie okazała wielką radość i wdzięczność za przekazane dary. Dziękujemy za okazane wsparcie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji oraz powodzenia zbiórki. organizatorki uczennice kl. 2cg N. Rodak, P. Bochynek, K. Motyka oraz wychowawczynie klas L. Walaszek, A. Jankowska, A. Fluder.


26.01.2021
Każdy gra jakąś rolę… - refleksje z warsztatów teatralnych

Każdy gra jakąś rolę… - refleksje z warsztatów teatralnych

W piątek 22 stycznia 2021 r. na platformie Teams odbyły się kolejne warsztaty teatralne prowadzone przez Panią Joanną Litwin. Program zajęć...

czytaj więcej
25.01.2021
Kolejne wykłady w ramach projektu „Zaproś wykładowcę”

Kolejne wykłady w ramach projektu „Zaproś wykładowcę”

„Zaproś wykładowcę” to projekt realizowany w naszej szkole przy współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie. Nauczyciele akademiccy...

czytaj więcej