ZNAMY JUŻ WYNIKI WYBORÓW! Mamy nowy Samorząd Uczniowski na r.szk. 2016/2017

ZNAMY JUŻ WYNIKI WYBORÓW! Mamy nowy Samorząd Uczniowski na r.szk. 2016/2017

Po wczorajszej gorącej debacie, na której bardzo profesjonalnie zaprezentowali się wszyscy nasi kandydaci, dziś przyszedł czas na wybór jednego z nich na miejsce Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Ci, którzy byli obecni w auli, wiedzą, a ci, których zabrakło, pewnie dowiedzieli się od swoich przewodniczących, iż w debacie wybił się charyzmą i politycznym zacięciem Jakub Szuran z kl. 2f i to on właśnie został przez znaczną większość z was wybrany na nowego Przewodniczącego :) Dagmara Kucia i Kamila Czyżewska, które były jego kontrkandydatkami, zostają odpowiednio zastępcą przewodniczącego i sekretarzem Samorządu Uczniowskiego.

Gratulujemy i liczymy na szybkie spełnienie przedwyborczych obietnic ;)

21.02.2020

Nasi matematycy w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym „Zadania logiczne i matematyczne”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń naszej szkoły: Michał Warmuz z kl. 1bg zajął III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym...

czytaj więcej
21.02.2020

Nasi licealiści w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż czterech uczniów naszego liceum: Jakub Mikusek z kl. 2b, Marcelin Raczek z kl. 2b, Kacper Tracz z kl. 2b i...

czytaj więcej