Znów mamy sukcesy w wojewódzkim konkursie "Wspomnienie o Irenie Sendlerowej"

Znów mamy sukcesy w wojewódzkim konkursie

W II edycji wojewódzkiego konkursu literacko-plastycznego "Wspomnienie o Irenie Sendlerowej" uczniowie naszego liceum odnieśli piękne sukcesy:I miejsce zajął Daniel Targosz (1g), II miejsce - Olga Wrona i Bartosz Feil (1c), ponadto wyróżnienia zdobyły Wiktoria Kotlarz (1g) i Kamila Hernas (1a).Uroczystość wręczenia nagród połączona była z obchodami 73. rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim oraz z podsumowaniem akcji "Żonkil", odbyła się 19 kwietnia 2016 roku w siedzibie Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Bielsku- Białej.

Gratulujemy nagrodzonym i opiekunce p. Dorocie Babińskiej-Waluś!

22.09.2020
80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

Dziś obchodzimy 80 rocznicę wysiedleń z Żywiecczyzny. Przedstawiciele naszej szkoły: Dyrektor Jacek Biłko, Adrian Midor i Piotr Rypień oraz...

czytaj więcej
21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej