Znowu walczymy o Diamentowe Indeksy AGH

W bieżącym r.szk. 2016/2017 w X Ogólnopolskiej „Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH” do II etapu – wojewódzkiego zakwalifikowało się 23 naszych uczniów: w kategorii matematyka:Tomasz Kłusak (kl. 2b), Kamil Bienias (kl. 3a), Patryk Cebrat (kl. 3a), Rafał Juraszek (kl. 3a), Arkadiusz Klimek (kl. 3a), Michał Krzus (kl. 3a), Michał Szymocha (kl. 3a), Adrian Bąk (kl. 3b), Olaf Boczarski (kl. 3b), Bartłomiej Grochowski (kl. 3b), Krzysztof Haręźlak (kl. 3b), Monika Okrzesik (kl. 3b), Hubert Pieczarka (kl. 3b), Grzegorz Piekarski (kl. 3b), Patryk Siwek (kl. 3b), Przemysław Widz (kl. 3b).

Opiekunki: matematyczki Halina Badora i Agnieszka Król

w kategorii geografia:Marta Pieronek (kl. 3g), Zuzanna Rybus (kl. 2g), Ewa Sowa (kl. 3e), Opiekunka: geografka Ewa Kłusak

Aleksandra Pach (kl. 2a) Aleksandra Sufa (kl. 3b) Opiekun: geograf Jacek Seweryn

 w kategorii fizyka:Tomasz Juraszek (kl. 3b), Przemysław Widz (kl. 3b) Opiekun: fizyk Marek Gołek

Przypomnijmy, że nasi licealiści od wielu lat chętnie walczą o zapewnienie sobie bycia studentem jeszcze przed zdawaniem egzaminu maturalnego. Do tej pory zdobyli już 11 indeksów z matematyki, 2 z fizyki i 6 z geografii !

Trzymamy kciuki za tegorocznych olimpijczyków!

27.02.2020
Dni Otwarte w Koperniku

Dni Otwarte w Koperniku

17 i 18 marca 2020 r. od 9:00 do 13:00 zapraszamy uczniów szkół podstawowych do odwiedzenia naszej szkoły.

czytaj więcej
26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej