Zostań aniołem! Zrób coś dobrego!

Zapraszamy do udziału w akcji "Wylosuj Anioła - czyli jaką moc mają małe gesty", zainspirowanej inną akcją o tej samej nazwie, prowadzoną przez Fundację Wylosuj Anioła (szczegóły: https://www.facebook.com/wylosuj.aniola/?fref=ts,https://www.facebook.com/events/917226005048229/) Akcja polega na zrobieniu kartki motywującej, pełnej miłych i ciepłych słów dla chorych dzieci i ich rodziców - bardzo kolorowo, niekoniecznie świątecznie - taki mały gest, a tak dużo może zdziałać. Mile widziane są również zabawki, mogą być używane. Wszystko zostanie zaniesione do szpitala w Żywcu na Oddział Dziecięcy.Czas trwania: do 16 grudnia 2016 r. Wasze dary gromadzone będą w pudełkach obok sali nr 26. W razie pytań możecie zgłosić się do kl. 3a.Przyłącz się, zrób coś dobrego!

21.02.2020

Nasi matematycy w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym „Zadania logiczne i matematyczne”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń naszej szkoły: Michał Warmuz z kl. 1bg zajął III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym...

czytaj więcej
21.02.2020

Nasi licealiści w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż czterech uczniów naszego liceum: Jakub Mikusek z kl. 2b, Marcelin Raczek z kl. 2b, Kacper Tracz z kl. 2b i...

czytaj więcej