Rodzaj czynności Termin w postępowaniu rekrutacyjnym Termin w postępowaniu uzupełniającym
Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Od 13 maja 2019 r.
do 25 czerwca 2019 r.
Od 26 lipca 2019 r.
do 30 lipca 2019 r.

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły poprzez dostarczenie do szkoły pierwszego wyboru następujących dokumentów:

• świadectwa ukończenia gimnazjum (oryginał lub poświadczona kopia),
  • zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego (oryginał lub poświadczona kopia),
  • zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata lub finalisty ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej lub tytułu laureata konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim lub ponadwojewódzkim.

Od 19 czerwca 2019 r.
do 25 czerwca 2019 r.

-----
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły. 16 lipca 2019 r. 21 sierpnia 2019 r.

Potwierdzanie woli przyjęcia do szkoły w postaci przedłożenia  oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły.

Osoby przyjęte do I LO im. M. Kopernika w Żywcu zobowiązane są dostarczyć dodatkowo:

• 2 zdjęcia legitymacyjne (opisane na odwrocie: imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania),
  • deklarację wyboru drugiego języka obcego - pobierz.
  • oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna w sprawie uczęszczania ucznia niepełnoletniego na lekcje religii rzymskokatolickiej - pobierz.

Od 16 lipca 2019 r.
do 24 lipca 2019 r.

Od 21 sierpnia 2019 r.
do 29 sierpnia 2019 r.
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do szkoły. 25 lipca 2019 r. 30 sierpnia 2019 r.