Konkurs plastyczny "Obserwacje astronomiczne"

Konkurs plastyczny

Szkolne Koło Astronomiczne “LOŻA” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z okazji obchodów Dnia Astronomii, który odbędzie się 17 kwietnia 2019 r. Tematyka tegorocznego konkursu to “Obserwacje astronomiczne”. Przyjmujemy obrazy oraz rysunki w formacie A4 lub A3. Prace można oddawać pani Marii Śleziak do 12 kwietnia 2019 r. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

21.02.2020

Nasi matematycy w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym „Zadania logiczne i matematyczne”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń naszej szkoły: Michał Warmuz z kl. 1bg zajął III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym...

czytaj więcej
21.02.2020

Nasi licealiści w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż czterech uczniów naszego liceum: Jakub Mikusek z kl. 2b, Marcelin Raczek z kl. 2b, Kacper Tracz z kl. 2b i...

czytaj więcej