Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki

Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki

26 maja br. na Placu Zamkowym w Żywcu odbył się XXIV Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki organizowany przez Uniwersytet Bielsko – Bialski. Na jednym ze stanowisk dyżur pełnili przedstawiciele Koła Astronomicznego „Loża” działającego przy naszym Liceum. Na stoisku uczniowie prezentowali literaturę astronomiczną oraz teleskopy służące do obserwacji tarczy Słońca. W licznych rozmowach z gośćmi Festiwalu promowali nasze Liceum.

Dziękujemy uczniom: Jakubowi Musiałowi, Antoniemu Waligórze, Olafowi Schleifer, Wiktorowi Prochownikowi, Radosławowi Żeńčuch, Karolinie Prochot, Marii Raczek, Hannie Szafarz, Julii Kliś i Filipowi Piechocie za poświęcony czas i prace na rzecz promocji szkoły w środowisku lokalnym.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
19.06.2024
Nasza uczennica Aleksandra Kamińska wśród 20 najlepszych uczniów z Polski.

Nasza uczennica Aleksandra Kamińska wśród 20 najlepszych uczniów z Polski.

17 czerwca br. w Senacie odbył się uroczysty finał Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Senat Rzeczypospolitej Polskiej” organizowany przez...

czytaj więcej
17.06.2024
Grupa teatralna zagrała dla Nikodema Chorążego!

Grupa teatralna zagrała dla Nikodema Chorążego!

16 czerwca br. grupa teatralna z naszego liceum wystawiła spektakl pt. „Dziady cz. II” w auli parafialnej w Żywcu.

czytaj więcej
Narzędzia dostępności