Fundacja PKO Banku Polskiego wspiera renowację „Fryderyka”

Fundacja PKO Banku Polskiego wspiera renowację „Fryderyka”

Z radością informujemy, że Stowarzyszenie „Z Kopernikiem w XXI wiek” otrzymało wsparcie finansowe od Fundacji PKO Banku Polskiego, które zostanie przeznaczone na renowację zabytkowego fortepianu. Celem Fundacji, od początku jej istnienia, jest między innymi działanie na rzecz dobra publicznego w zakresie: oświaty, wychowania, pomocy społecznej, ochrony i promocji zdrowia, kultury i sztuki, ochrony środowiska w tym działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych. 

Nasze stowarzyszenie opracowało projekt lokalny o nazwie „Ratujemy Fryderyka”, a w jego realizacji możemy liczyć na wsparcie Wolontariusza powiązanego z bankiem. Za proces koordynacji projektu odpowiada pani Jolanta Filuś – dyrektor Oddziału PKO Banku Polskiego w Żywcu.

W ten sposób spełniło się marzenie wszystkich tych, którym zależało na modernizacji instrumentu i zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na ten cel!

Zapewniamy, że przyczynimy się swoją postawą i działaniami do rozpowszechniania myśli przewodniej Fundacji: Dobroczynność jest miarą szacunku dla otoczenia, w szczególności dla drugiego człowieka. To podstawowy instrument budowania solidarności społecznej.

dyrektor Jacek Biłko, Dominika Kamińska, Anna Surowiak

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.06.2024
Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

25 maja 2024 r. w Warszawie odbyły się AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA w sztukach walki w formule ADCC (Abu Dhabi Combat Club) – prekursor i...

czytaj więcej
11.06.2024
Obóz naukowy humanistów naszego liceum

Obóz naukowy humanistów naszego liceum

W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku odbył się naukowy obóz humanistów w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej. W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów z...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności