I FAZA REALIZACJI UNIJNEGO PROJEKTU „KOMUNIKACJA- POWRÓT DO RELACJI”

I FAZA REALIZACJI UNIJNEGO PROJEKTU „KOMUNIKACJA- POWRÓT DO RELACJI”

Z przyjemnością informujemy, że nasz szkolny projekt „Komunikacja - powrót do relacji” został zaakceptowany przez Narodową Agencję ERASMUS+, w związku z czym otwieramy nabór na wyjazdy, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

Projekt przewiduje wyjazdy dwóch, dziesięcioosobowych grup młodzieży do liceów w Mediolanie i Palmie de Mallorca na tygodniową wymianę uczniowską, oraz wyjazd 10 nauczycieli na kursy szkoleniowe. Wszystkie wyjazdy są w całości finansowane przez program ERASMUS+.

W dobie szybko postępujących zmian, pandemii i światowych konfliktów, zauważyliśmy potrzebę odbudowania relacji i powrotu do dobrej i wartościowej komunikacji. Stres, izolacja, problemy emocjonalne budują więcej murów niż mostów, dlatego też pragniemy pokazać uczniom, że nowe znajomości, inne kultury służą budowaniu ich samoświadomości i ubogacaniu ich tożsamości.

Nabór potrwa do 15 marca, a swoje zgłoszenia uczniowie mogą przesyłać do koordynatorek projektu, pani prof. Anny Surowiak, oraz Lucyny Ozimińskiej.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
11.04.2024
Niezwykłe odwiedziny – rodzina Karla Velana w naszej szkole

Niezwykłe odwiedziny – rodzina Karla Velana w naszej szkole

9 kwietnia br. gościliśmy w murach naszej szkoły synów Karla Velana: Ivana i Toma, którzy przyjechali do Polski wraz ze swoimi żonami, by ponownie...

czytaj więcej
11.04.2024
Uczniowie z grup francuskich zakończyli Miesiąc Frankofonii

Uczniowie z grup francuskich zakończyli Miesiąc Frankofonii

Frankofonia to wspólnota 300 milionów ludzi z pięciu kontynentów, posługujących się językiem francuskim. Międzynarodowy Dzień Frankofonii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności