I miejsce w POLSCE w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo–Planeta” 2020

I miejsce w POLSCE w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo–Planeta” 2020

W tegorocznym OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GEOGRAFICZNYM „Geo–Planeta”, organizowanym przez Wydział Geografii Uniwersytetu Warszawskiego i Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, zajęło I miejsce w Polsce.

Na liście laureatów krajowych znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły:
Maciej Widz (kl. 2b) - laureat 1 miejsca w kraju,
Weronika Witas (kl. 2a) - wynik bardzo dobry.

Wyróżnienia i dyplomy uznania w Konkursie otrzymali:
Dawid Dendys (kl. 2a), Kacper Wójtowiec (kl. 1d), Natalia Pierog (kl. 2a), Gabriel Jarco (kl. 3g), Kamil Drewniak (kl. 3g), Julia Jasek (kl. 2a), Mateusz Brodka (kl. 2a), Kaja Gałuszka (kl. 2c), Wiktoria Ficoń (kl. 2c), Sandra Juraszek (kl. 2b), Karol Krzyżowski (kl. 3g), Aleksandra Jurasz (kl. 2b), Anna Miękińska (kl.2b), Magdalena Kupczak (kl. 2a), Aleksandra Jędrzejas (kl. 3g), Wiktoria Widuch (kl. 1g), Wiktoria Piela (kl. 1c), Kamila Wanke (kl. 2a), Jakub Włoch (kl. 2a), Karolina Galas (kl. 2a), Adrian Mrózek (kl. 1g), Marcin Wojtas (kl. 2b), Milena Korczyk (kl. 2a), Ewelina Krutak (kl. 3f), Michał Zawada (kl. 2a), Joanna Juraszek (kl. 2a), Gabriela Smagoń (kl. 2a), Wojciech Krzyżowski (kl. 3g), Natalia Słowik (kl. 2a) i Sabina Szypuła (kl. 2a).

Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele geografii: Ewa Kłusak, Jacek Seweryn


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

08.08.2022
Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2022 roku w wieku 91 lat odeszła od nas Pani Regina Żywotko – nauczycielka języka rosyjskiego w...

czytaj więcej
05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności