IV Szkolny Dzień Chemii, 16.06.2014

IV Szkolny Dzień Chemii, 16.06.2014

16 czerwca 2014 r. w auli szkolnej uczniowie naszej szkoły z  klas  1a, 1c, 1d, 2c, 2d oraz grupy klas 2b i 2j świętowały wraz ze swoimi nauczycielami IV Szkolny Dzień Chemii. Uroczystość przeprowadzona została w formie gali. Obejmowała prezentację grup klasowych o zabawnych, związanych z tytułami działów chemicznych nazwami: „Politetrafluoroetylenki”, „Naleśniki”, „Dzikie Węgle”, „Kamyki”, „Ibum” i „Drużyna Domestosa”. Prezentowany program: piosenki chemiczne, scenki tematyczne i konkursy pokazały, iż nasi uczniowie posiadają wiele talentów i potrafią nie tylko zaangażować się w naukę, ale poznając jej tajniki dobrze się bawić. Zwycięska drużyna otrzymała statuetkę „Srebrna probówka”. Na gali podsumowano również wyniki III Szkolnego Konkursu Chemicznego i konkursu Alchemik. Nagrodzonym Gratulujemy!

Dziękujemy za Wasze ciekawe pomysły! Już za rok następny niepowtarzalny Dzień Chemii.

Galeria

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności