Już za nami Dzień Języka Hiszpańskiego, 2016

Już za nami Dzień Języka Hiszpańskiego, 2016

Opadły emocje, więc można przystąpić do podsumowań. Już za nami kolejny Dzień Języka Hiszpańskiego, który w tym roku przypadł w „Día oficial de tapa”, czyli oficjalny dzień tapas. Dla niewtajemniczonych: tapas to małe przekąski, którymi Hiszpanie raczą się zazwyczaj pod wieczór i dobrym zwyczajem jest zawitać do kilku barów, aby tam spróbować ichniejszego specjału, popijając wszystko tamtejszym winem, lub piwem.

Były konkursy plastyczne, konkursy wiedzy, prezentacje, jedzenie, obowiązkowa piñata - wszystko to w oprawie muzycznej przygotowanej przez nasze uczennice. Wystąpiły Ania Kaznocha, Zuzanna Łoboda oraz Ola Wiewióra.

Po zaciętej walce I miejsce zajęła grupa reprezentująca klasę 2g i 2h, 2 miejsce reprezentanci klasy 1b, 1f, 1g, a 3 miejsce nasi goście czyli uczniowie III klasy Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Żywcu. Wszystkim uczestnikom oraz wspaniałej widowni dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że się podobało.

Do podobnej zabawy zapraszamy za rok.

Organizatorzy: kl. II e oraz p. Lucyna Ozimińska

Zobacz fotoreportaż

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

16.06.2021
Kolejne sukcesy sportowe Nikoli Waliczek

Kolejne sukcesy sportowe Nikoli Waliczek

Nikola Waliczek (kl.2f), trenująca shaolin kung fu w klubie Shaolin Kung Fu Beskidy pod opieką trenera Sifu Stanisława Szczotki, w ubiegły weekend...

czytaj więcej
16.06.2021

Sukces Kamili Babickiej w ogólnopolskim konkursie

Uczennica klasy 2 cg Kamila Babicka, zajęła III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Aforystycznym dla dzieci i młodzieży, organizowanym przez...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności