Każdy to przyzna – najmilsza sercu - poprawna polszczyzna

27 osób z naszej szkoły zakwalifikowało się do drugiego etapu XIV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Są to uczniowie klas:
1b - Rafał Banaś, Martyna Gryga, Jakub Wisła
1f - Karolina Klęka, Klaudia Mąka
2b - Paweł Bury
2c - Aleksandra Dziedzic, Olga Dziedzic, Julia Kalinowska, Jakub Kamiński, Kornelia Kubiesa, Aneta Kuźma, Kinga Szafrańska, Julia Wnętrzak
2f - Wojciech Klimczak
2h - Karolina Cielas, Kamila Jurasz, Kinga Michałek, Martyna Pękała, Patrycja Wala
3f - Oliwia Bogdał, Agnieszka Hajduś, Maciej Okrzesik, Daria Rodak, Patrycja Strzałka, Klaudia Theuer, Joanna Urbaniec
3e - Justyna Sołtysik

Tegoroczny test pierwszego etapu był bardzo trudny, do konkursu przystąpiła rekordowa ilość zainteresowanych -  62 osoby. Zobaczymy, jakie zadania czekają na znawców poprawnej polszczyzny 8 stycznia – w czasie drugiego etapu.

Gratulujemy uczniom i przygotowującym ich nauczycielom! Życzymy dalszych sukcesów.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności