Kompozycja Op-art, czyli gra ze wzrokiem widza w Galerii Sztuki "KOPERA" online

Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych wykonanych przez uczniów z klas 1b i 1f na przedmiocie Podstawy rysunku i projektowania.

Optical-art to kierunek w sztuce, mający na celu ukazywanie iluzji przestrzeni, wibrujące i poruszające się efekty wizualne, powodujące u widza zawrót głowy. Nakładanie się linii i form oraz zastosowanie połączeń kolorystycznych dają złudzenie oddalania lub przybliżania. Op-art ma zastosowanie w sztuce użytkowej.

Autorami prac są: Zofia Bylica, Mikołaj Biernat, Martyna Butor, Oliwia Cader, Aneta Hyla, Agnieszka Knapek, Katarzyna Knapek, Jowita Maciejny, Jakub Suchoń, Kinga Żabnica, Zuzanna Jagosz, Natalia Cebrat, Aleksandra Bednarz, Dominika Kępka, Wojciech Mocek, Aleksandra Wrona, Natalia Wolny.

Zapraszamy serdecznie.

Klasa 1b i 1f oraz p. Dorota Babińska-Waluś


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

08.08.2022
Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2022 roku w wieku 91 lat odeszła od nas Pani Regina Żywotko – nauczycielka języka rosyjskiego w...

czytaj więcej
05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności