Literackie i plastyczne sukcesy naszych uczniów

Literackie i plastyczne sukcesy naszych uczniów

 

Prawdziwy deszcz nagród spadł na naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Literackim i Plastycznym “Boże Narodzenie w Beskidach”, organizowanym przez Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu.

Konkurs miał na celu zainspirowanie dzieci i młodzieży do twórczości literackiej oraz plastycznej. Młodzi twórcy dzielili się osobistymi przemyśleniami i nadziejami związanymi ze świętami Bożego Narodzenia oraz tym, czy i na ile narodzenie Bożego Dzieciątka może zmienić nasze otoczenie, nasze rodziny, nas samych.

W konkursie literackim nagrodzeni zostali: Maja Kołodziejczak (kl. 1a), Zuzanna Dziki (kl. 1c), Natalia Marciak (kl. 1f), Katarzyna Toman (kl. 2c), Oskar Gancarczyk (kl. 3a), Angelika Jakubiec (kl. 3a), Maria Cul (kl. 3b), Aleksandra Gołek (kl. 3b), natomiast w konkursie plastycznym: Anna Adamczyk (kl. 1a), Weronika Kasprzyk (kl. 1a), Aleksandra Zaiczek (kl. 1a), Maria Raczek (kl. 1b), Hanna Szafarz (kl. 1b).

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2021 r.
w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pań: Doroty Babińskiej-Waluś, Danuty Jarosińskiej-Tracz, Dominiki Kamińskiej, Lucyny Majdak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
27.07.2022
XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

Orkiestra Festiwalu Żywieckie Suwakowanie po raz szesnasty "gra" w naszym liceum. Uczestnicy pod kierunkiem najlepszych muzyków z kraju i...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności