Marzec miesiącem Frankofonii

Marzec miesiącem Frankofonii

20 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Frankofonii. W naszej szkole obchodziliśmy go 21 marca biorąc udział w Szkolnym Quizie o Francji zorganizowanym przez panią Jadwigę Justkowską. W konkursie uczestniczyło 25 uczniów, którzy mieli za zadanie dowiedzieć się jak najwięcej na temat cywilizacji, geografii, polityki i życia codziennego Francuzów. Zwycięzcą konkursu został Mateusz Matuła z klasy 3a, natomiast drugie miejsce zajęła Weronika Fic z klasy 1c. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz poszerzenie wiedzy o kulturze i języku francuskim.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.07.2024
Żywieckie Suwakowanie

Żywieckie Suwakowanie" ruszyło!

Już po raz XVIII muzycy z kraju i zagranicy biorą udział w warsztatach, lekcjach, koncertach, które odbywają się w naszym liceum, Państwowej Szkole...

czytaj więcej
03.07.2024

Świadectwa dojrzałości 2024

Informujemy maturzystów, że świadectwa dojrzałości będą wydawane w sekretariacie szkoły od dnia 9 lipca 2024 roku od godziny 12:00 za...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności