Mikołajki w Koperniku

Mikołajki w Koperniku

6 grudnia 2018 r. z inicjatywy Dyrekcji naszego liceum oraz Stowarzyszenia „Z Kopernikiem w XXI wiek” zorganizowano mikołajki dla uczniów najaktywniej pracujących na rzecz szkoły. Pan dyrektor Jacek Biłko, dziękując młodzieży za trud i zaangażowanie, szczególnie podkreślił sumienność, rzetelność oraz kreatywność widoczne we wszystkich podejmowanych działaniach.

Zaproszony celowo na tę okoliczność św. Mikołaj wręczył uczniom prezenty w postaci bonów do Empiku, wejściówek do kina, karnetów na basen, karnetów do siłowni, bonów odzieżowych, stylizacji fryzjerskich, zaproszeń do restauracji, pizzerii i lodziarni. W każdym prezencie znalazło się także coś słodkiego.

Prezenty otrzymało aż 78 uczniów. Są to: Seweryn Jagosz (kl. 1a), Jan Biernat (kl. 1b), Kamila Bury (kl. 1b), Jakub Kłusak (kl. 1b), Patrycja Pochopień (kl. 1b), Kacper Tracz (kl. 1b), Weronika Witas (kl. 1b), Aleksandra Worek (kl. 1b), Julia Dębińska (kl. 1d), Zofia Kumorek (kl. 1d), Weronika Pawlus (kl. 1d), Artur Okrzesik (kl. 1d), Emilia Mikociak (kl. 1d), Klaudia Bizoń (kl. 1d), Wiktor Martosz (kl. 1f), Anna Wróbel (kl. 1g), Łukasz Lorek (kl. 1g), Daria Kania (kl. 1g), Patryk Rus (kl. 2a), Julia Dendys (kl. 2a), Julia Gibas (kl. 2a), Natalia Kubica (kl. 2a), Kinga Okrzesik (kl. 2a), Zuzanna Fijak (kl. 2b), Natalia Pryszcz (kl. 2b), Michał Bojko (kl. 2b), Michał Jagoda (kl. 2b), Rafał Banaś (kl. 2b), Piotr Bosak (kl. 2b), Barbara Gowin (kl. 2b), Natalia Hatala (2b), Natalia Hazuka (kl. 2b), Jagoda Hendzel (kl. 2b), Anna Hojdys (kl. 2b), Karolina Jędrzejewska (kl. 2b), Natalia Kamińska (kl. 2b), Marcel Mizia (kl. 2b), Natalia Pryszcz (kl. 2b), Grzegorz Rubys (kl. 2b), Julia Zoń (kl. 2b), Michał Janczyk (kl. 2c), Klaudia Legierska (kl. 2c), Zuzanna Szczepańska (kl. 2c), Kamila Dendys (kl. 2c), Michał Satława (kl. 2d), Zuzanna Gołek (kl. 2d), Agnieszka Setla (kl. 2d), Kornelia Olber (kl. 2d), Aleksandra Stolarczyk (kl. 2d), Żaneta Rus (kl. 2f), Aleksandra Jura (kl. 2f), Gabriela Tracz (kl. 2h), Julia Macierzyńska (kl. 2h), Aleksandra Magiera (kl.2h), Sylwia Pierlak (kl. 2g), Paulina Kolasa (kl. 2g), Łukasz Lizak (kl. 3a), Antoni Węglarz (kl. 3a), Łukasz Zoń (kl. 3a), Aleksandra Miciak (kl. 3b), Wojciech Tracz (kl. 3b), Daria Pieczara (kl. 3c), Aneta Kuźma (kl. 3c), Justyna Talik (kl. 3d), Szymon Gach (kl. 3d), Karolina Gorgoń (kl. 3d), Patrycja Suchanek (kl. 3e), Weronika Machała (kl. 3f), Dawid Juraszek kl. 3f), Kinga Kubas (kl. 3f), Zuzanna Walatek (kl. 3f), Adrianna Adamek (kl. 3h), Wiktoria Bazylińska (kl. 3h), Agnieszka Snaczke (kl. 3h), Dominik Piętka (kl. 3h), Aneta Waligóra (kl. 3h), Joanna Gustyńska (kl. 3h), Patrycja Wala (kl. 3h).

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym możliwe było ufundowanie prezentów dla młodzieży. Naszą akcję wsparli: Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski, księgarnia Empik, kino „Janosik”, Restauracja „Bistro 19”, Restauracja „Best Piccolo Burger”, Restauracja „Kebab Królewski”, lodziarnia „Lodomania”, pizzeria „La Sorpresa”, siłownia „Forma Fitnes Club”, sklep odzieżowy „Natasza”, Hotel i Restauracja „Zacisze”, salon fryzjerski „Trend Line Studio” oraz Stowarzyszenie „Z Kopernikiem w XXI wiek”.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

08.08.2022
Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2022 roku w wieku 91 lat odeszła od nas Pani Regina Żywotko – nauczycielka języka rosyjskiego w...

czytaj więcej
05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności