NAJLEPSZE ŻYCZENIA W DNIU KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

NAJLEPSZE ŻYCZENIA W DNIU KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2019 r. w Auli im. St. Pyjasa w naszym liceum odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy obsługi i administracji oraz szanowni emerytowani Nauczyciele.

W tym roku mieliśmy przyjemność wysłuchać pięknych wspomnień Pani Profesor Krystyny Bednarskiej, emerytowanej nauczycielki języka niemieckiego i wychowania fizycznego, która pracowała w Liceum im. M. Kopernika od 1958 r., przenieśliśmy się w czasie do okresu II wojny światowej, a następnie w ramach programu artystycznego wysłuchaliśmy wzruszających wspomnień i życzeń od naszych absolwentów, m.in.: Szymona Wróbla, Natalii Staszkiewicz, Katarzyny Janoty, Marii i Doroty Danel, Macieja Pępka i Kamila Worka.

Byli uczniowie dziękowali Nauczycielom za rozwijanie ich pasji, wzorową postawę wychowawców i przewodników duchowych, a przede wszystkim za trud i cierpliwość na trudnej drodze zdobywania wiedzy.

Występujący na scenie artyści uświetnili całość programu pięknym śpiewem, muzyką, recytacją, grą aktorską, a nawet tańcem.

Uroczystość dopełniły miłe życzenia Samorządu Uczniowskiego, a także wystąpienie Pana Dyrektora Jacka Biłko.

Młodzież przygotowała spotkanie pod kierunkiem pani Lucyny Ozimińskiej, pani Jadwigi Justkowskiej oraz pani Agnieszki Fluder.

Wszystkim zaangażowanym w przedstawienie Uczniom składamy serdeczne podziękowania.

- Konferansjerom: Kindze Walaszek i Miłoszowi Januszykowi.

- Artystom: Weronice Pawlus (2d), Dagmarze Drewniak (2d), Aleksandrze Hylińskiej (2d), Kacprowi Sokołowi (2d), Dominice Szymala (2f), Wiktorowi Martoszowi (2f), Dominice Pierlak (1fg), Aleksandrze Worek (1fg), Justynie Gach (1fg), Dawidowi Pawlikowi (1fg), Jakubowi Nowakowi (1dg), Weronice Stasicy (1hg), Sewerynowi Jagoszowi (2a), Aleksandrze Cieślawskiej (3c), Bartoszowi Weissowi (3c), Kornelii Olber (3d).   

Dziękujemy za przybycie na uroczystość!

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
20.05.2024
Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

20.05.2024 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się uroczystość rozdania nagród i wręczenia dyplomów zwycięzcom w powiatowych...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności