NAJLEPSZE ŻYCZENIA W DNIU KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

NAJLEPSZE ŻYCZENIA W DNIU KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2019 r. w Auli im. St. Pyjasa w naszym liceum odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy obsługi i administracji oraz szanowni emerytowani Nauczyciele.

W tym roku mieliśmy przyjemność wysłuchać pięknych wspomnień Pani Profesor Krystyny Bednarskiej, emerytowanej nauczycielki języka niemieckiego i wychowania fizycznego, która pracowała w Liceum im. M. Kopernika od 1958 r., przenieśliśmy się w czasie do okresu II wojny światowej, a następnie w ramach programu artystycznego wysłuchaliśmy wzruszających wspomnień i życzeń od naszych absolwentów, m.in.: Szymona Wróbla, Natalii Staszkiewicz, Katarzyny Janoty, Marii i Doroty Danel, Macieja Pępka i Kamila Worka.

Byli uczniowie dziękowali Nauczycielom za rozwijanie ich pasji, wzorową postawę wychowawców i przewodników duchowych, a przede wszystkim za trud i cierpliwość na trudnej drodze zdobywania wiedzy.

Występujący na scenie artyści uświetnili całość programu pięknym śpiewem, muzyką, recytacją, grą aktorską, a nawet tańcem.

Uroczystość dopełniły miłe życzenia Samorządu Uczniowskiego, a także wystąpienie Pana Dyrektora Jacka Biłko.

Młodzież przygotowała spotkanie pod kierunkiem pani Lucyny Ozimińskiej, pani Jadwigi Justkowskiej oraz pani Agnieszki Fluder.

Wszystkim zaangażowanym w przedstawienie Uczniom składamy serdeczne podziękowania.

- Konferansjerom: Kindze Walaszek i Miłoszowi Januszykowi.

- Artystom: Weronice Pawlus (2d), Dagmarze Drewniak (2d), Aleksandrze Hylińskiej (2d), Kacprowi Sokołowi (2d), Dominice Szymala (2f), Wiktorowi Martoszowi (2f), Dominice Pierlak (1fg), Aleksandrze Worek (1fg), Justynie Gach (1fg), Dawidowi Pawlikowi (1fg), Jakubowi Nowakowi (1dg), Weronice Stasicy (1hg), Sewerynowi Jagoszowi (2a), Aleksandrze Cieślawskiej (3c), Bartoszowi Weissowi (3c), Kornelii Olber (3d).   

Dziękujemy za przybycie na uroczystość!

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
27.07.2022
XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

Orkiestra Festiwalu Żywieckie Suwakowanie po raz szesnasty "gra" w naszym liceum. Uczestnicy pod kierunkiem najlepszych muzyków z kraju i...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności