Noworoczne kolędowanie w SOSW w Żywcu

Noworoczne kolędowanie w SOSW w Żywcu

W dniu 10 stycznia 2020 r. uczniowie klas 1c i 1cg odwiedzili wraz z opiekunami Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu aby złożyć nauczycielom oraz uczniom ośrodka Noworoczne Życzenia. Występ rozpoczął się układem tanecznym, który przygotowali uczniowie jednej z klas do utworu „Jingle Bells”. W kolejnej części wychowankowie placówki zostali zaproszeni do obejrzenia przedstawienia o tematyce świątecznej, do którego scenariusz napisała jedna z uczennic występujących klas. Historia przedstawiała w zabawny sposób losy dzieci Świętego Mikołaja, które postanowiły zastąpić tatę i wręczyć prezent dziewczynce, która napisała list z prośbą o prezent zbyt późno. Podopieczni ośrodka bardzo entuzjastycznie przyjęli występy starszych kolegów nagradzając je gromkimi brawami. Występom towarzyszyło śpiewanie kolęd przy akompaniamencie skrzypiec i gitar. Na zakończenie uczniowie naszej szkoły złożyli noworoczne życzenia wszystkim zebranym. Wychowawcom oraz uczniom życzyliśmy by Nowy 2020 rok przyniósł wszystko co dobre i piękne: miłość, życzliwość ludzi wokół, prawdziwą radość i poczucie spełnienia. By dał siłę do realizacji marzeń i planów. Na zakończenie wizyty przekazany został słodki poczęstunek dla wszystkich zebranych.

Wychowawczynie klas 1c i 1cg Beata Kudzia i Lidia Walaszek oraz Małgorzata Stojanowska.


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
27.07.2022
XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

Orkiestra Festiwalu Żywieckie Suwakowanie po raz szesnasty "gra" w naszym liceum. Uczestnicy pod kierunkiem najlepszych muzyków z kraju i...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności