Olimpiada „Zwolnieni z teorii" - projekt „Złamane"

Olimpiada „Zwolnieni z teorii

Uczennica naszej szkoły, Zuzanna Dziki, oraz uczennica IX Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie, Amelia Bęben, biorą udział w olimpiadzie "Zwolnieni z teorii", w ramach której tworzą projekt "Złamane".

W XXI wieku prawa człowieka wciąż są masowo łamane, czego niestety wiele osób nie jest świadom. Nim jednak zaczniemy podejmować jakiekolwiek działania w celu naprawienia tego problemu, powinniśmy go najpierw zauważyć i dowiedzieć się o nim więcej. Zadaniem projektu "Złamane" jest właśnie nagłaśnianie sytuacji związanych z łamaniem praw człowieka- uczennice poprzez pisanie artykułów na blogu oraz wstawianie postów na media społecznościowe, chcą dotrzeć do jak największej liczby osób oraz uświadomić ich w panującej na świecie nierówności i niesprawiedliwości.

Zapraszamy na ich bloga: zlamaneprojekt.blogspot.com/

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
20.05.2024
Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

20.05.2024 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się uroczystość rozdania nagród i wręczenia dyplomów zwycięzcom w powiatowych...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności