„Piękny jest ludzki rozum…” (Czesław Miłosz) - nauczyciele dyplomowani 2019

„Piękny jest ludzki rozum…” (Czesław Miłosz) - nauczyciele dyplomowani 2019

4 października 2019 roku w auli naszego liceum odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego nauczycielom, którzy w sesji letniej uzyskali akceptację komisji kwalifikacyjnej. Dokumenty odebrało 57 nauczycieli ze szkół i przedszkoli z całego terenu powiatu żywieckiego. Gośćmi honorowymi byli: Tomasz Kowalik – Dyrektor Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej, Stanisław Kucharczyk – Wicestarosta Żywiecki i Andrzej Widzyk – Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania w Starostwie Powiatowym w Żywcu. Pan Dyrektor Tomasz Kowalik i Wicestarosta Stanisław Kucharczyk pogratulowali nauczycielom, życzyli dalszych sukcesów oraz owocnej pracy pedagogicznej i wychowawczej. Program artystyczny podczas uroczystości zaprezentowała młodzież z I Liceum im. M. Kopernika w Żywcu pod kierunkiem pani Ewy Pódy-Michalskiej oraz pani Renaty Sowy. Goście zgromadzeni na uroczystości wysłuchali poezji Czesława Miłosza, piosenki „Lubię wracać” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego oraz dwóch utworów na fortepian – „Primavery” Ludovico Einaudi i „Walca minutowego” Fryderyka Chopina. Szczególnym punktem programu artystycznego było przedstawienie początków historii naszej szkoły z przywołaniem fragmentów ksiąg pamiątkowych i kronik I Liceum im. M. Kopernika w Żywcu, które w tym roku obchodzi 115-lecie swojego istnienia.


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
20.05.2024
Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

20.05.2024 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się uroczystość rozdania nagród i wręczenia dyplomów zwycięzcom w powiatowych...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności