„Piękny jest ludzki rozum…” (Czesław Miłosz) - nauczyciele dyplomowani 2019

„Piękny jest ludzki rozum…” (Czesław Miłosz) - nauczyciele dyplomowani 2019

4 października 2019 roku w auli naszego liceum odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego nauczycielom, którzy w sesji letniej uzyskali akceptację komisji kwalifikacyjnej. Dokumenty odebrało 57 nauczycieli ze szkół i przedszkoli z całego terenu powiatu żywieckiego. Gośćmi honorowymi byli: Tomasz Kowalik – Dyrektor Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej, Stanisław Kucharczyk – Wicestarosta Żywiecki i Andrzej Widzyk – Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania w Starostwie Powiatowym w Żywcu. Pan Dyrektor Tomasz Kowalik i Wicestarosta Stanisław Kucharczyk pogratulowali nauczycielom, życzyli dalszych sukcesów oraz owocnej pracy pedagogicznej i wychowawczej. Program artystyczny podczas uroczystości zaprezentowała młodzież z I Liceum im. M. Kopernika w Żywcu pod kierunkiem pani Ewy Pódy-Michalskiej oraz pani Renaty Sowy. Goście zgromadzeni na uroczystości wysłuchali poezji Czesława Miłosza, piosenki „Lubię wracać” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego oraz dwóch utworów na fortepian – „Primavery” Ludovico Einaudi i „Walca minutowego” Fryderyka Chopina. Szczególnym punktem programu artystycznego było przedstawienie początków historii naszej szkoły z przywołaniem fragmentów ksiąg pamiątkowych i kronik I Liceum im. M. Kopernika w Żywcu, które w tym roku obchodzi 115-lecie swojego istnienia.


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
27.07.2022
XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

Orkiestra Festiwalu Żywieckie Suwakowanie po raz szesnasty "gra" w naszym liceum. Uczestnicy pod kierunkiem najlepszych muzyków z kraju i...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności