Podsumowanie osiągnięć uczniów i nauczycieli szkół publicznych powiatu żywieckiego 2018/2019

Podsumowanie osiągnięć uczniów i nauczycieli szkół publicznych powiatu żywieckiego 2018/2019

12 czerwca 2019 roku w Sali Koncertowej Państwowej i Samorządowej Szkoły Muzycznej odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć edukacyjnych uczniów ze szkół prowadzonych przez powiat żywiecki. Wśród nagrodzonych laureatów i finalistów olimpiad tematycznych i przedmiotowych, konkursów wiedzy oraz konkursów artystycznych szczebla ogólnopolskiego lub międzynarodowego znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Nagrody indywidualne odebrali:

Elżbieta Kastelik (1a), Natalia Słowik (1a), Agnieszka Kasprzyk (1b), Maciej Partyka (1b), Patrycja Pochopień (1b), Weronika Witas (1b), Aleksandra Worek(1b), Wiktoria Ficoń (1c),  Julia Hilarowicz (1c), Karolina Kos (1c), Miłosz Luber (1c), Ada Przedniczek (1c), Anna Sobel (1c), Aleksandra Worek (1c), Zuzanna Jakubiec (1f), Alicja Mika (1f), Karolina Klima  (1f), Izabela Krzus  (1f),  Kacper Polak (1f), Izabela Żółty (1f), Łukasz Lorek (1g), Sandra Knapczyk (2a), Aleksandra Mołdysz (2a), Patryk Rus (2a),  Maciej Skrzyp (2a), Piotr Bosak (2b), Joanna Drąg (2b),  Zuzanna Fijak (2b),  Barbara Gowin (2b), Martyna Gryga (2b), Natalia Hatala (2b), Jakub Konior (2b), Natalia Pryszcz (2b), Marek Rozmus (2b), Jakub Wisła (2b), Kinga Wizimirska  (2c),  Maja Barabasz (2f),  Sandra Kamińska (2f),  Weronika Pajestka (2f), Aleksandra Siderek (2f), Żaneta Rus (2f), Kamil Drewniak (2g),  Aleksandra Jagosz (2g), Gabriel Jarco (2g), Paulina Kolasa (2g), Kamila Mastalerz (2g), Zuzanna Żyrek (2h), Zuzanna Mieszczak (2h), Paweł Matuszny (3a), Antoni Węglarz, (3a), Paweł Bury (3b), Paweł Gradek (3b), Wojciech Jacoszek (3b), Natalia Kotrys (3b), Jakub Makuch (3b), Justyna Mikusek (3b), Łukasz Mrózek (3b), Karol Sowa (3b), Aleksandra Strzałka (3b), Wojciech Tracz (3b), Joanna Widuch (3b), Aleksandra Dziedzic (3c),  Jakub Kamiński (3c), Gabriela Kliś (3c), Kornelia Kubiesa (3c), Anna Szczotka (3c), Dorota Talik (3c), Julia Wnętrzak (3c), Grzegorz Zawiła (3c),  Klaudia Fiedor (3d), Karolina Gorgoń (3d), Patrycja Suchanek (3e), Karolina Kania(3f), Wojciech Klimczak (3f), Karolina Cielas (3h).

Dyplomami i podziękowaniami wyróżniono również nauczycieli – opiekunów laureatów konkursów i olimpiad.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

08.08.2022
Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2022 roku w wieku 91 lat odeszła od nas Pani Regina Żywotko – nauczycielka języka rosyjskiego w...

czytaj więcej
05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności