Podsumowanie osiągnięć uczniów i nauczycieli szkół publicznych powiatu żywieckiego 2019/2020

Podsumowanie osiągnięć uczniów i nauczycieli szkół publicznych powiatu żywieckiego 2019/2020

23 czerwca 2020 roku w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć edukacyjnych uczniów ze szkół prowadzonych przez powiat żywiecki. W uroczystości uczestniczyli: Starosta Żywiecki Andrzej Kalata, Wicestarosta Żywiecki Stanisław Kucharczyk, Członek Zarządu Powiatu Jan Witkowski, Przewodnicząca Komisji Edukacji Aleksandra Legierska, Dyrektor naszego liceum Jacek Biłko, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Starostwa Powiatowego Andrzej Widzyk - organizator uroczystości - a przede wszystkim Laureaci - młodzież wraz z nauczycielami.

Wśród nagrodzonych laureatów i finalistów olimpiad tematycznych i przedmiotowych, konkursów wiedzy oraz konkursów artystycznych szczebla wojewódzkiego, ogólnopolskiego lub międzynarodowego znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Nagrody indywidualne odebrali: Kacper Wójtowiec (kl. 1d), Weronika Tlałka (kl. 1g), Michał Warmuz (kl. 1bg), Hubert Sermak (kl. 1cg), Jakub Ostrowski (kl. 1dg), Agnieszka Kasprzyk (kl. 2b), Kacper Tracz (kl. 2b), Wiktoria Ficoń (kl. 2c), Nadia Tokarczyk (kl. 2f), Bartłomiej Duraj (kl. 3a), Natalia Harężlak (kl. 3a), Aleksandra Mołdysz (kl. 3a), Anna Wolny (kl. 3a), Piotr Bosak (kl. 3b), Joanna Drąg (kl. 3b), Zuzanna Fijak (kl. 3b), Barbara Gowin (kl. 3b), Maciej Grochowski (kl. 3b), Martyna Gryga (kl. 3b), Natalia Hatala (kl. 3b), Natalia Hazuka (kl. 3b), Jakub Konior (kl. 3b), Natalia Pryszcz (kl. 3b), Grzegorz Rubys (kl. 3b), Jakub Wisła (kl. 3b), Julia Zoń (kl. 3b), Julia Żółty (kl. 3c), Wiktoria Kubica (kl. 3f), Patrycja Dobija (kl. 3g), Kamil Drewniak (kl. 3g), Gabriel Jarco (kl. 3g).

Dyplomami i podziękowaniami wyróżniono również nauczycieli – opiekunów laureatów konkursów i olimpiad. Są to: Dorota Babińska-Waluś, Halina Badora, Ewa Góra, Sabina Kasikirik, Agnieszka Król, Ewa Póda-Michalska, Jacek Seweryn, Renata Sowa, Lidia Walaszek.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
27.07.2022
XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

XVI edycja Festiwalu Żywieckie Suwakowanie

Orkiestra Festiwalu Żywieckie Suwakowanie po raz szesnasty "gra" w naszym liceum. Uczestnicy pod kierunkiem najlepszych muzyków z kraju i...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności