Podsumowanie XVIII Akcji Wakacyjnej "Wycieczka za złotówkę - lato 2016"

Podsumowanie XVIII Akcji Wakacyjnej

Słowa podziękowania za bezinteresowną pomoc w sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniu wycieczek w akcji w 2016 roku należą się opiekunom: Barbarze Luzar, ks. Jerzemu Łukowiczowi, Renacie Pawlus, Halinie Rybarskiej, Renacie Sowie, Annie Surowiak, Annie Syc, Andrzejowi Szewczykowi, Alicji Tomali, i Absolwentom I LO w Żywcu i innych Szkół Powiatu Żywieckiego oraz Pracownikom Wydziału Starostwa Powiatowego w Żywcu i Urzędu Miejskiego w Żywcu.

18 LAT = 150 WYCIECZEK = 7732 UCZESTNIKÓW

Od początku trwania Akcji „Wycieczka za 1 zł”, to jest od roku 1999 do 2016, przez okres 18 lat zostało zorganizowanych 150 wycieczek dla 7732 osób, co nie byłoby możliwe bez wsparcia lokalnych władz samorządowych powiatu i miasta! Akcje corocznie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Żywiecczyzny, po wyjazdach zawsze pozostaje wiele niezapomnianych wspomnień i wrażeń. Szczególnym wyróżnienie wartości i popularności tego przedsięwzięcia było zdobycie wyjątkowej nagrody, POLSKIEGO OSKARA SPORTOWEGO’2013.

Organizator akcji „Wycieczka za 1 zł” i opiekun KTKiG „Kangchendzonga” przy I LO im. M. Kopernika w Żywcu, Jacek Seweryn.

Fotoreportaż - zobacz.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

23.06.2021
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKÓŁ PUBLICZNYCH POWIATU ŻYWIECKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2020/2021

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKÓŁ PUBLICZNYCH POWIATU ŻYWIECKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2020/2021

17 czerwca br. w Sali Koncertowej Państwowej i Samorządowej Szkoły Muzycznej w Żywcu odbyła się uroczysta gala podsumowująca osiągnięcia edukacyjne...

czytaj więcej
23.06.2021
Zaproszenie na Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej”

Zaproszenie na Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej”

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu, Stowarzyszenie „Z Kopernikiem w XXI wiek” oraz Starostwo Powiatowe w Żywcu serdecznie...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności