Przedstawienie "Historie miłosne"

Przedstawienie

W kwietniu 2016 r. w auli naszego liceum zostało wystawione przedstawienie teatralne pt. "Historie miłosne". Spektakl przygotowali uczniowie naszego liceum pod kierunkiem pani Agnieszki Fluder (opiekun kółka teatralnego) i pani Małgorzaty Piątek (opiekun Samorządu Uczniowskiego). Młodzież zaprezentowała swoje talenty aktorskie, recytatorskie, muzyczne  oraz taneczne.Mogliśmy podziwiać najpiękniejsze sceny miłosne z różnych dzieł literackich i filmowych: "Titanica", "Romeo i Julii", "Pana Tadeusza", "Przeminęło z wiatrem", "Ogniem i mieczem". Nasi wspaniali tancerze odtworzyli układy z filmu "Dirty Dancing" oraz teledysku Eda Sheerana "Thinking Out Loud". Uczniowie uzdolnieni muzycznie zaśpiewali i zagrali popularne przeboje o tematyce miłosnej.Przedstawienie zyskało uznanie  naszej publiczności również z powodu bogatych dekoracji, które pomogły wczuć się w atmosferę odtwarzanych scen.Dziękujemy wszystkim artystom za poświęcenie swojego czasu i energii, aby uprzyjemnić swoim koleżankom i kolegom pobyt w szkole oraz umożliwić oderwanie się od codzienności.Spektakl zostanie wystawiony jeszcze raz w środę 8 czerwca 2016 r.

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz fotoreportaż.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

16.06.2021
Kolejne sukcesy sportowe Nikoli Waliczek

Kolejne sukcesy sportowe Nikoli Waliczek

Nikola Waliczek (kl.2f), trenująca shaolin kung fu w klubie Shaolin Kung Fu Beskidy pod opieką trenera Sifu Stanisława Szczotki, w ubiegły weekend...

czytaj więcej
16.06.2021

Sukces Kamili Babickiej w ogólnopolskim konkursie

Uczennica klasy 2 cg Kamila Babicka, zajęła III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Aforystycznym dla dzieci i młodzieży, organizowanym przez...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności