Śląskie. Inwestujemy w talenty – VII edycja

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły:

Alexandre Decamp – klasa  1b

Sandra Furtak – klasa 1b

Marta Kleczyńska – klasa 1b

Krzysztof Sztajnert – klasa 1b

Antoni Waligóra – klasa 1b

Julia Maciaszek – klasa 1c

realizowali w roku szkolnym 2022/2023 program stypendialny „Śląskie. Inwestujemy w talenty – VII edycja”.

Śląskie - Inwestujemy w talenty jest projektem Samorządu Województwa Śląskiego realizowanym przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego w trybie pozakonkursowym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa XI Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działanie 11.1 Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego, Poddziałanie 11.1.5 Efektywny rozwój dzieci i młodzieży - program stypendialny.

Gratulujemy!

 

Opiekunowie: Halina Badora, Bogumiła Malinowska, Lidia Walaszek

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności