today or shop the replica collection watch replicas for sale online.

Spotkanie opłatkowe w dniu 21 grudnia 2022 r.

Spotkanie opłatkowe w dniu 21 grudnia 2022 r.

 Choć tyle żalu w nas i gniew uśpiony trwa,

przekażmy sobie znak pokoju,

przekażmy sobie znak...

 

            Te piękne słowa wybrzmiały podczas spotkania opłatkowego w dniu 21 grudnia 2022 r., które odbyło się w auli naszego liceum. W spotkaniu tym wzięli udział: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Emerytowani Nauczyciele oraz Pracownicy Administracji i Obsługi. Pan dyrektor Jacek Biłko przywitał zaproszonych gości, a następnie, przedstawiając rys historyczny Bożego Narodzenia, wprowadził wszystkich w nastrój przeżywania tego wydarzenia. Uczniowie naszej szkoły przygotowali wzruszający program artystyczny. Wystąpili w nim: orkiestra szkolna
w składzie-  Mikołaj Malina (kl.3b), Zuzanna Luber (kl.4c), Dominik Hubka (kl. 4a), Maria Suchoń (kl. 2a), Aleksandra Kozieł (kl. 4a), Zuzanna Hernas (kl. 3b), Natalia Cebrat (kl. 3f), Martyna Różycka (kl. 1g), Katarzyna Witas (kl. 3b), Emilia Mrowiec (kl. 3c), Alicja Słowiak (kl. 3c), Kropachova Mariia (kl. 1a), szkolny zespół wokalny w składzie-
Emilia Janota (kl. 4d), Julia Kliś (kl. 3a), Aleksandra Bednarz (kl. 3f), Natalia Cebrat (kl. 3f), Julia Rapacz (kl. 2g), Paulina Laksa (kl. 1c), Karolina Hulbój (kl. 1f) oraz młodzież, która przeniosła ideę Bożego Narodzenia we współczesne nam czasy w autorskim spektaklu pt. „Boże Narodzenie”. W role bohaterów wcielili się: Anna Jurasz (kl. 3f), Kacper Górny (kl. 3d), Jakub Mieszczak (kl. 4f), Karina Samoch (kl. 2a), Gabriela Wawok (kl. 2g), Arkadiusz Paśnicki (kl. 1g), Klara Juraszek (kl. 2g), Jakub Hajduś
(kl. 2g), Agnieszka Knapek (kl. 3b), Katarzyna Knapek (kl. 3b), Aleksandra Bednarz (kl. 3f), Karolina Hulbój (kl. 1f), Karolina Widuch (kl. 2b), Aleksandra Kozieł (kl. 4a).
Obsługę techniczną zapewnił Jan Wisła (kl. 1a).

 

Wszystkim życzymy sił, zdrowia i wielu sukcesów w nowym roku!

 


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

22.01.2023
Awans Jakuba Jaska do części ustnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego

Awans Jakuba Jaska do części ustnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego

W części pisemnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego wzięło udział dwoje naszych uczniów – Jakub Jasek z kl. 4b oraz Natalia Brutkowska z kl....

czytaj więcej
17.01.2023
Podpisano umowy na realizację dwóch kluczowych inwestycji w naszej szkole

Podpisano umowy na realizację dwóch kluczowych inwestycji w naszej szkole

W poniedziałek 16 stycznia w Sali Sesyjnej Rady Powiatu, mieszczącej się w budynku Starostwa Powiatowego w Żywcu, dyrektor I LO im. M. Kopernika w...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności