Spotkanie opłatkowe w dniu 21 grudnia 2022 r.

Spotkanie opłatkowe w dniu 21 grudnia 2022 r.

 Choć tyle żalu w nas i gniew uśpiony trwa,

przekażmy sobie znak pokoju,

przekażmy sobie znak...

 

            Te piękne słowa wybrzmiały podczas spotkania opłatkowego w dniu 21 grudnia 2022 r., które odbyło się w auli naszego liceum. W spotkaniu tym wzięli udział: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Emerytowani Nauczyciele oraz Pracownicy Administracji i Obsługi. Pan dyrektor Jacek Biłko przywitał zaproszonych gości, a następnie, przedstawiając rys historyczny Bożego Narodzenia, wprowadził wszystkich w nastrój przeżywania tego wydarzenia. Uczniowie naszej szkoły przygotowali wzruszający program artystyczny. Wystąpili w nim: orkiestra szkolna
w składzie-  Mikołaj Malina (kl.3b), Zuzanna Luber (kl.4c), Dominik Hubka (kl. 4a), Maria Suchoń (kl. 2a), Aleksandra Kozieł (kl. 4a), Zuzanna Hernas (kl. 3b), Natalia Cebrat (kl. 3f), Martyna Różycka (kl. 1g), Katarzyna Witas (kl. 3b), Emilia Mrowiec (kl. 3c), Alicja Słowiak (kl. 3c), Kropachova Mariia (kl. 1a), szkolny zespół wokalny w składzie-
Emilia Janota (kl. 4d), Julia Kliś (kl. 3a), Aleksandra Bednarz (kl. 3f), Natalia Cebrat (kl. 3f), Julia Rapacz (kl. 2g), Paulina Laksa (kl. 1c), Karolina Hulbój (kl. 1f) oraz młodzież, która przeniosła ideę Bożego Narodzenia we współczesne nam czasy w autorskim spektaklu pt. „Boże Narodzenie”. W role bohaterów wcielili się: Anna Jurasz (kl. 3f), Kacper Górny (kl. 3d), Jakub Mieszczak (kl. 4f), Karina Samoch (kl. 2a), Gabriela Wawok (kl. 2g), Arkadiusz Paśnicki (kl. 1g), Klara Juraszek (kl. 2g), Jakub Hajduś
(kl. 2g), Agnieszka Knapek (kl. 3b), Katarzyna Knapek (kl. 3b), Aleksandra Bednarz (kl. 3f), Karolina Hulbój (kl. 1f), Karolina Widuch (kl. 2b), Aleksandra Kozieł (kl. 4a).
Obsługę techniczną zapewnił Jan Wisła (kl. 1a).

 

Wszystkim życzymy sił, zdrowia i wielu sukcesów w nowym roku!

 


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
04.12.2023
Sukcesy literackie naszych uczniów

Sukcesy literackie naszych uczniów

1 grudnia 2023 r. o godz. 17.00 w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji Konkursu Literackiego "Nie...

czytaj więcej
04.12.2023
Wykłady na Wydziale Nauk Przyrodniczych UŚ w Sosnowcu

Wykłady na Wydziale Nauk Przyrodniczych UŚ w Sosnowcu

W dniu 30.11.2023 r., uczniowie I LO w Żywcu z klas 1d, 1e, 2c, 2d, 2e, 3d, 3e i 4d z rozszerzeniem geografii (klasy dwujęzyczne), pod...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności