Stypendium Prezesa Rady Ministrów - uczeń klasy 4b I LO im. M. Kopernika w gronie prymusów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - uczeń klasy 4b I LO im. M. Kopernika w gronie prymusów

Bartłomiej Tokarczyk, uczeń naszego liceum, otrzymał unikalne wyróżnienie podczas uroczystości wręczenia dyplomów dla uczniów szkół ponadpodstawowych uhonorowanych Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej, gdzie spotkali się najzdolniejsi uczniowie z całego regionu. Towarzyszyły jej wystąpienia przedstawicieli władz oświatowych, gratulacje dla wyróżnionych oraz koncert pianistyczny wybitnego ucznia bielskiej szkoły muzycznej. Przypomnijmy, że

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom, którzy osiągają najwyższe wyniki w nauce w danej szkole. Bartłomiej znalazł się w gronie najzdolniejszych uczniów szkół ponadpodstawowych dawnego województwa bielskiego. Serdecznie gratulujemy Bartłomiejowi i życzymy dalszych sukcesów i osiągania kolejnych zamierzonych celów.


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności