Sukces uczennic I LO w Żywcu w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Geologicznym'2025

Sukces uczennic I LO w Żywcu w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Geologicznym'2025

20 maja 2025 r. w PIG-PIB w Sosnowcu, odbyło się podsumowanie półfinału regionalnego XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno - Środowiskowego „Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem: „Błękitny krwiobieg Ziemi”, dla najlepszych uczniów z województw śląskiego i opolskiego.

Organizatorami konkursu są Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy (PIG-PIB) w Warszawie i jego oddziały regionalne oraz pracownicy naukowi licznych uczelni wyższych.

Wśród laureatów ścisłego finału znalazły się uczennice kl. 3d (dwujęzycznej) MAJA PIERLAK, MARTYNA TALIK i KLAUDIA TOMASZEK, które zajęły w nim III miejsce, za wykonanie najlepszego projektu zespołowego w konkursie.

Serdecznie gratulujemy!

Jacek Seweryn


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności