Sukces ucznia I LO w Żywcu Jakuba Trzopa

Sukces ucznia I LO w Żywcu Jakuba Trzopa

Wśród 6 najlepszych uczniów w województwie śląskim i opolskim znalazł się Jakub Trzop uczeń klasy 2d z zakresu geografii i geologii, który zakwalifikował się do finału międzywojewódzkiego etapu XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Geologicznego „Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”, pod hasłem:
Energia drzemiąca w skałach.

Organizatorami konkursu są Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badań w Warszawie, Górnośląski Oddział Polskiego Towarzystwa Geologicznego oraz Instytut Nauk Geologicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wydział Geologii Uniwersytetu Warszawskiego.

O kwalifikacji do zawodów etapu centralnego zadecyduje finał, który zostanie przeprowadzony 31 maja 2022 r. przez PIG-PIB w Sosnowcu. Życzymy sukcesu.
Nauczyciel przygotowujący Jacek Seweryn.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

07.07.2022
XVII WYPRAWA MARZEŃ GEOGRAFÓW - „Szlakami Parków Narodowych – POLSKA’2022”  (obóz naukowy)

XVII WYPRAWA MARZEŃ GEOGRAFÓW - „Szlakami Parków Narodowych – POLSKA’2022” (obóz naukowy)

W dniach 13 - 14 czerwca 2022 roku uczniowie klas 1e i 2d mieli przyjemność uczestniczyć w XVII Wyprawie Marzeń Geografów „Szlakami Parków...

czytaj więcej
04.07.2022

Świadectwa dojrzałości 2022

Informujemy maturzystów, że świadectwa dojrzałości będą wydawane w sekretariacie szkoły od dnia 5 lipca 2022 roku od godziny 12:00 za...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności