Sukces w konkursie o tematyce świątecznej

Sukces w konkursie o tematyce świątecznej

W dniu 16 grudnia 2019 r. w Muzeum Miejskim w Żywcu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i rozdania nagród laureatom konkursu plastycznego o tematyce świątecznej, zorganizowanego w dniu 11 grudnia 2019 r. w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu przez Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w ramach realizacji cyklu „Boże Narodzenie w Beskidach”.

W konkursie plastycznym nagrody odebrali: 
Kinga Biernat kl. 1c, Zuzanna Kaletka kl. 1bg, Agnieszka Kasprzyk kl. 2b,  Karolina Kos kl. 2c, Patrycja Dobija kl 3g, Kamila Mastalerz kl. 3g, natomiast wyróżnienia otrzymali: Jan Biernat kl. 2b, Aleksander Szewc kl. 2b, Julia Urbaniec kl. 2c. 

Opiekunkami uczniów są: p. Dorota Babińska-Waluś i p. Maria Śleziak.

Prace naszych uczniów i pozostałych laureatów prezentowane są na wystawie pokonkursowej w Dziale Przyrodniczym Muzeum Miejskiego.

Serdecznie gratulujemy!


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
20.05.2024
Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

20.05.2024 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się uroczystość rozdania nagród i wręczenia dyplomów zwycięzcom w powiatowych...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności