today or shop the replica collection watch replicas for sale online.

Szkolne eliminacje XXVI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

5 stycznia i 13 stycznia br. odbyły się szkolne eliminacje XXVI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”. Główną ideą Konkursu jest poznawanie Słowa Bożego, rozumienie tekstu biblijnego oraz przesłanie, aby żyć zgodnie ze wskazaniem wypływającym z egzegezy Pisma Świętego. MEKWB „Jonasz” od początku ma charakter ekumeniczny oraz międzynarodowy i został objęty patronatem honorowym Biskupa Ordynariusza diecezji bielsko-żywieckiej Romana Pindla oraz Biskupa diecezji cieszyńskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Adriana Korczago. Obowiązująca lekturą Pisma Świętego w tegorocznej edycji jest życie Mojżesza.

W etapie szkolnym wzięło udział 42 uczniów z naszego liceum. Do finału zakwalifikowali się: Maksymilian Kupczak (kl. 1b), Dawid Hernas (kl. 1d), Sandra Latasiewicz (kl. 1d), Anna Nykiel (kl. 2a), Paweł Kuglarz (kl. 2b), Kinga Maślanka (kl. 2c), Anna Ciućka (kl. 2d), Wioletta Lach (kl. 2d), Kinga Regiec (kl. 2d), Paulina Bieś (kl. 3c), Kamil Gąsiorek (kl. 3d), Dominik Wiewióra (kl. 3d).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ks. Bartosz Łacek, ks. Jacek Moskal

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

22.01.2023
Awans Jakuba Jaska do części ustnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego

Awans Jakuba Jaska do części ustnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego

W części pisemnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego wzięło udział dwoje naszych uczniów – Jakub Jasek z kl. 4b oraz Natalia Brutkowska z kl....

czytaj więcej
17.01.2023
Podpisano umowy na realizację dwóch kluczowych inwestycji w naszej szkole

Podpisano umowy na realizację dwóch kluczowych inwestycji w naszej szkole

W poniedziałek 16 stycznia w Sali Sesyjnej Rady Powiatu, mieszczącej się w budynku Starostwa Powiatowego w Żywcu, dyrektor I LO im. M. Kopernika w...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności