Szkolny Konkurs Poezji i Prozy Francuskojęzycznej
Dziś w naszym liceum odbył się Szkolny Konkurs Poezji i Prozy Francuskojęzycznej. Uczniowie zaprezentowali piękne interpretacje utworów w języku francuskim, pokazując swój talent, wrażliwość i odwagę sceniczną.
I miejsce zajęła Wiktoria Zawilińska z 1MS.
II miejsce zdobyła Lena Dawid z 2c.
III miejsce ex aequo otrzymały dwie uczennice: Maria Kamińska i Maja Wasielewska z 2c.
Jury przyznało również 3 wyróżnienia dla uczestniczek: Moniki Janik z 3g, Amelii Cieślik z 2c i Julii Ziętek z 2c.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczennicom!
Dziękujemy wydawnictwu Hachette za ufundowanie nagród dla naszych licealistek.



































