Szlachetna Paczka w I LO w Żywcu

Szlachetna Paczka w I LO w Żywcu

W dniu 13 grudnia br. wolontariusze Szlachetnej Paczki przekazali na ręce potrzebującej rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej przygotowaną dla nich paczkę. 

Środki na zakup pomocy materialnych udało się zabrać poprzez organizację przez klasę 2cg naszego liceum w dniu 9 października kiermaszu charytatywnego. Do zbiórki w szczególny sposób przyczynili się również uczniowie klas 2bg i 2fg. Akcję wsparli także darczyńcy biorący udział w zbiórce online. Rodzina, która otrzymała wsparcie okazała wielką radość i wdzięczność za przekazane dary. Dziękujemy za okazane wsparcie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji oraz powodzenia zbiórki. organizatorki uczennice kl. 2cg N. Rodak, P. Bochynek, K. Motyka oraz wychowawczynie klas L. Walaszek, A. Jankowska, A. Fluder.


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
27.05.2024
Wspieramy akcję charytatywną „Pola Nadziei”

Wspieramy akcję charytatywną „Pola Nadziei”

„Pola Nadziei” to inicjatywa, w ramach której od 1998 roku przeprowadzane są zbiórki pieniędzy na potrzeby polskich hospicjów. Celem akcji jest...

czytaj więcej
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności